Черкаське родовище бентонітових глин. Бентонітові глини України 2022. Контакти

0
335
Черкаське бентонітове родовище

Україна багата на корисні копалини країни. На наших земля можна не тільки вирощувати найкращу в світі аграрну продукцію, але й добувати нафту, газ, графіт, руди та багато чого іншого.

Одною із важливих корисних копалин є бентонітова глина, яка добувається у відповідних родовищах, так званих бентонітових долинах. Загалом в Україні виявлено близько 110 подібних родовищ бентоніту усіх типів, але по факту працюючими є лише 3 кар’єра: Горбківське, Кудринське та Черкаське.

В зв’язку з анексією Криму та повномаштабним вторгненням РФ на територію України єдиним працюючим родовищем є Черкаське. Згідно з оцінками експертів воно відноситься до крупних родовищ, запас яких складає 20 000 тисяч тон.

Бентонітові глини України – характеристики та застосування

Завдяки своїм сорбційним властивостям бентонітові глини України використовуються в харчовій, нафтовій, тектстильній та інших видах промисловості, зокрема в індустрії наповнювачів для котячих туалетів (НКТ).

Після початку російського вторгнення більшість виробників бентонітових наповнювачів не мали змоги закупити бентонітову глину в своїх звичайних місцях. Крім того, через перекриття портів та заборону ходження судів деякі іноземні виробники НКТ також зіткнулись з проблемою закупки бентоніту, та звернулись до українських виробників.

Дашуківські бентоніти займаються розробкою Черкаського родовища

Розробкою бентонітового кар’єру в Черкаській області займається приватне акціонерне товариство “Дашуківські бентоніти”, яке отримало назву від однойменного села Дашуківка. Але всі справи, щодо продажу бентонітових глин в сирому та висушеному видах в БігБегах для ринку НКТ займається ТОВ “КетБент”.

ТОВ КетБент. Дашуківські бентоніти

Бентонітові глини для наповнювачів котячих туалетів

Бентонітові глини користуються популярністю для виробництва наповнювачів для котячих туалетів, так як їх абсорбуючі властивості дозволяють вбирати рідину та запах. Черкаське родовище має велику чергу з покупців глини для випуску саме такої продукції.

Якщо вам потрібно більше інформації щодо отримання бентонітової глини, ви можете звернутись на офіційний сайт catbent.com.ua, або по контактам, які вказані нижче:

E-mail: info@catbent.com

Тел.: 0 800 308 770

Звернувшись до ТОВ “КетБент” ви зможете отримати умови для покупки бентонітових глин.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here