Рейтинг бентонітових (комкуючих) наповнювачів 2022 року

Рейтинг українських виробників бентонітових наповнювачів. Природа, ТМ Тигра чи Комфорт? Чи може краще вибрати продукцію від іноземних компаній, такий як CATSAN чи Brit?

0
122

Бентонітовий наповнювач – це речовина, яка засипається в кошачий лоток для поглинання неприємного запаху і вологи. Цей вид наповнювачів відноситься до мінеральних, так як складається з глини бентонітових порід. Підходить для котів дорослого віку, але для більшої зручності слід правильно вибрати розмір гранул.

Варто знати, що бентонітові наповнювачі чудово вбирають вологу та поглинають неприємний запах. Саме тому, бентонітову глину використовують для очищення нафтопереробної промисловості, в чорній металургії, а також в медицині і фармакології та в якості наповнювача при виробництві паперу.

Поклади бентоніту в Україні

Україна це багата на природні ресурси країна, адже ми маємо 6 бентонітових родовищ, які знаходяться по всій країні. Саме тому, бентонітові наповнювачі дуже популярні серед власників пухнастиків. Родовища бентоніту в Україні знаходяться в таких регіонах:

 • Черкаська область;
 • Закарпатська область;
 • Хмельницька область;
 • Донецька область;
 • АР Крим.

Така кільксть покладів глини дозволяє виробляти достатню кількість бентонітових наповнювачів для котів.

Найкращі бентонітові наповнювачі в Україні

На українському ринку наповнювачів представлені як вітчизняні бренди, так і закороднні. Одними з найбільш популярних українських брендів є:

 • БАРС;
 • SaniPet;
 • Комфорт;
 • МАФІН Преміум;
 • ТИГРА.

Кожен з цих брендів має продукцію з різними розмірами гранул. Вони можуть несуттєво відрізнятись один від одного, але загалом мають таку градацію:

 • дрібний (розмір гранул від 0,4 мм до 1,5 мм);
 • стандарт (розмір гранул від 1,5 мм до 2,5 мм);
 • крупний (розмір гранул від 2,5 мм до 5 мм).

На полках зоомагазинів також представлені і імпортні товари. Найбільш популярними брендами є CATSAN та Brit. Вони мають такуж градацію по розміру гранул, але суттєво відрізняються від українських товарів упаковкою. І CATSAN і Brit фасуються в упаковки з бумаги та картону, що суттєво піднімає їх ціну для кінцевого покупця. Окрім того, в ціну імпортних товарів закладено і різні мита, які оплачуються при розмитненні. 

Який бентонітовий наповнювач вибрати. Природа, ТМ Тигра чи Комфорт?

До 24 лютого 2022 року кількість українських брендів на полицях зоомагазинів була достатньо великою, але після початку повномаштабної війни росії проти України частина бентонітових кар’єрів опинилися під окупацією, а частина виробників не мають змогу вести свою діяльність в безпеці.

В зв’язку з цим даний товар став дефіцитом. Під час війни лише один український виробник комкуючих наповнювачів для котів зміг продовжити випускати свою продукцію – це бентонітовий наповнювач ТИГРА. Компанії вдалось врятувати свою продукцію з-під обстрілів та надалі постачати товар для хвостатих улюбленців.

Продукція бренду ТИГРА продається в 5-ти літрових пакетах з гранулами різних розмірів (див. картинку нижче).

Бентонітовий наповнювач ТИГРА Бентонітовий наповнювач ТИГРА Бентонітовий наповнювач ТИГРА

Частина коштів, які компанія отримує від реалізації бентонітових наповнювачів перераховує на рахунки ЗСУ та благодійних фондів. Адже перемога України – це наша загальна справа і ніхто не може стояти в стороні. Тому при покупці продукції бренду ТИГРА ви допомагаєте нашій армії та наближаєте перемогу України.

Але в будь-якому випадку, покупка товарів від будь-якого з українських виробників це підтримка нашої країни загалом.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here