Брудні схеми альфа-рейдера Андрія Волкова та Інвестохіллс Веста

0
131
Брудні схеми альфа-рейдера Андрія Волкова та Інвестохіллс Веста

Інвестохіллс Веста на чолі з Андрієм Волковим замішана у махінаціях.

В Україні велика кількість займів, що не були вчасно повернені. Це є наслідком значної економічної кризи. Та декому вдається робити гроші навіть у таких умовах. Наприклад, Волков Андрій Вікторович, який кілька років тому створив один з найбільших операторів боргового ринку, що отримав назву Інвестохіллс Веста.

Волков Андрій начебто робить гарну справу, яка є, на перший погляд, корисною. Та якщо придивитися до його бізнесу в інтернеті через запит Волков Андрій альфа-рейдер, можна знайти багато інформації, яка, м’яко кажучи, не найкращим чином зображує діяльність цієї компанії. Вона пов’язана з рейдерським захопленням нерухомості як у Києві, так і по всій Україні.

Відомий адвокат Тетяна Козаченко наголошує на тому, що усі захоплені таким чином об’єкти раніше були в іпотеці. Це робиться по гарно відпрацьованій схемі: спочатку викупаються права на вимогу боргу, потім настає час махінацій із документами, а завершують справу тітушки, які фізично захоплюють нерухомість.

А на прямі запитання, чи пов’язує Андрій Волков Інвестохіллс Веста з незаконною рейдерською діяльністю, той вважає за краще або відкупитися, або ж голослівно відкараскатися від звинувачень.

ОСТАВЬТЕ ОТВЕТ

Please enter your comment!
Please enter your name here