Про компанію ПАТ “Дашуківські бентоніти”. Сайт. Контакти. Співпраця

Контакти та сайт ПАТ "Дашуківські бентоніти". Історія Дашуківської бентонітової долини. Партнер ДашБент компанія КетБент

0
379
photo-dahsbent-catbent

Компанія “Дашуківські бентоніти” була створена в 1995 році. Її організаційно-правова форма це приватне акціонерне товариство (ПАТ). Основним видом діяльності є розробка гравійних і піщаних кар’єрів, видобуток глини і каоліну. Станом на 2022 рік керівником ПАТ “Даш-бент” є Бесараб Володимир Михайлович. Розмір установного капіталу компанії складає 13 719 925 грн.

На момент написання статті офіційний сайт компанії не працює, але для зв’язку з представниками компанії можна звернутись до ТОВ “КетБент”, яка є партнером ДашБенту по питаннях дистрибуції глини в ніші наповнювачів для котячих туалетів.

Офіційний сайт – www.catbent.com.ua.

Содержание

Вид діяльності ПАТ “Дашуківські бентоніти”

Дашуківські бентоніти – провідний виробник продукції з бентонітових та палигорскітових глин в Україні. Проект ”Дашуківські бентоніти” є одним із напрямів інвестиційно – виробничої діяльності Корпорації ”Астрон-Україна”, яка включає низку підприємств різних галузей промисловості та здійснює різні види інвестиційної, виробничої та торгової діяльності.

Компанія зареєстрована за адресою 19330, Черкаська обл., Лисянський р-н, с. Дашуківка, вул. Залізнична, буд. 6. Окрім того компанія має представництво в Києві. Загальна кількість працівників в найкращі часи досягала 400 людей, але в зв’язку в проблемах в роботі на даний час ця кількість суттєво зменшилась.

Історія Бентонітової долини в Дашуківці

Компанія “ДашБент” займається розробкою Черкаського родовища бентонітових і палігарскітових глин, яке було введене у дію в 1975 році. Спочатку добуванням глини займався Дашуківський комбінат бентонітових глин. На базі бентонітової долини спочатку виробляли лише грудкову глину, але в 1980 році у складі комбінату був запущений завод з виробництва бентонітового порошку. Обсяги виробництва досягали 500 000 тонн на рік.

Наприкінці 1980-х – на початку 1990-х років підприємство різко скоротило обсяги виробництва. З 1995 року розробкою зайнялост ВАТ “Бентоніт”. У тому ж році виробництво бентонітового порошку склало 293 000 тонн.

В 1996 році тут розпочато випуск бентонітової глини, модифікованої для виробництва обгрудкованого залізорудного концентрату. З 2000 року – ВАТ з сучасною назвою “Дашуківські бентоніти” випускає наступну продукцію:

  • бентонітовий порошок;
  • бентоніт гранульований;
  • глина бентонітова комкова;
  • палігорскітова глина та крошка;
  • глина бентонітова модифікована.

В 2007 році підприємством виготовлено 220 000 тонн бентонітової глини та порошку. Серед споживачів заводу – понад 200 машино-будівних, нафтогазопереробних, хімічних та інних підприєств з України Латвії, Польщі, Фінляндії, Болгарії, Чехії.

В 1986 року ВАТ постачало бентонітову та полігорскітову глину для попередження розповсюдження радіоактивного загрязнення через підземні та поверхневі води у районі ЧАЕС.

Партнери ПАТ “Дашуківські бентоніти”

Станом на 2022 рік у компанії ДашБент є декілька офіційних партнерів, які співпрацюють для досягнення поставлених керівництвом цілей – максимально збільшити обсяги виробництва, зменшити шкоду для навколишнього середовища та задовольнити попит українських та міжнародних партнерів.

photo-dahsbent-catbent

Офіційними партнерами Dash-Bent є ТОВ “Укрбентопром”, ТОВ “Бенто-трейд” та ТОВ “КетБент”, який займається дистрибуцією бентонітових та палігарскітних глин для зооіндустрії, а саме для виробництва наповнювачв котячих туалетів в фасованих пакетах та в БігБегах. Наразі це єдиний партнер АТ “ДашБент” який має свій офіційний сайт catbent.com.ua, де можна знайти контакти для зв’язку з керівництвом.

photo-dahsbent-catbent